​Deha Yayınları 2018 SMMM Staja Giriş Konu Seti 12 Kitap

273,00
226,59 KDV Dahil
%17indirimli
STOK KODU
:
9995631459051
YAZAR
:
Deha Komisyon
KAZANCINIZ
:
46,41
SAYFA SAYISI
:
SET
KİTAP EBATI
:
16x24 cm.
STOK DURUMU
:
Stok tükendi
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ En geç 1 iş günü sonra seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
YURTİÇİ KARGO : Ücretsiz Kargo

ARAS KARGO : 7 ₺


Hemen paylaş!
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Deha Yayınları 2018 SMMM Staja Giriş Konu Seti 12 Kitap

  YAZAR: Deha Komisyon
  Sayfa Sayısı : Set
  ISBN : 9995631459051
  Ebat : 16x24

  1. SMMM Staj Muhasebe
  2. SMMM Staj Denetim
  3. SMMM Staj Maliyet Muhasebesi
  4. SMMM Staj Vergi Hukuku
  5. SMMM Staj Meslek Hukuku
  6. SMMM Staj Ticaret ve Borçlar Hukuku
  7. SMMM Staj Mali Analiz
  8. Muhasebe Standartları
  9. SMMM Staj Ekonomi
  10. SMMM Staj Maliye
  11. SMMM Staj İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
  12. SMMM Staj Genel Kültür ve Genel Yetenek ( Türkçe + Matematik + İnkılap Tarihi + İngilizce )

  Bütün kitaplarYENİ SINAV SİSTEMİNEuygun olarak hazırlanmıştır.


  DİKKAT !!!

  ÖNEMLİ DUYURU

  6 NİSAN 2018 TARİHİNDE 30383 SAYILI RESMİ GAZETEDE YAYIMLANAN 7104 SAYILI KATMA DEĞER VERGİSİ KANUNU VE BAZI KANUNLAR İLE 178 SAYILI KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMEDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUNLA 3658 SAYILI KANUNUN 8. MADDESİNDEN SONRA GELMEK ÜZERE 8/A MADDESİ EKLENMİŞTİR.

  BAHSİ GEÇEN DEĞİŞİKLİK SEBEBİYLE SMMM STAJA GİRİŞ SINAVI HAZIRLIK SETİMESLEK HUKUKU KİTABIMIZIN 7. SAYFASINDAKİ "YABANCI SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER BAŞLIĞI İÇERİĞİNDEN” SONRA GELMEK ÜZEREAŞAĞIDAKİ BAŞLIK VE İÇERİĞİ EKLENMİŞTİR.

   

  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere Rapor Düzenlettirme Yetkisi ve Sorumluluk

  Maliye Bakanlığı, 3568 Sayılı kapsamında yetki almış serbest muhasebeci mali müşavirlere, beyannamelerini imzaladıkları dönem ve mükelleflerle sınırlı olmak kaydıyla,3065 sayılı Katma Değer Vergisi Kanunu kapsamında yapılacak iadeye dayanak teşkil edecek rapor düzenlettirmeye, bu kapsamda rapor düzenleyecek serbest muhasebeci mali müşavirlerde aranacak nitelik ve şartlar ile rapor düzenlenebilecek iade türlerini ve azami iade tutarlarını tespite, rapor düzenleme yetkisini, belirleyeceği usul ve esaslara göre yapılan eğitimlere katılma ve başarılı olma şartına bağlamaya ve uygulamaya ilişkin diğer usul ve esasları belirlemeye yetkilidir.

  Serbest muhasebeci mali müşavirler, iadeye ilişkin düzenledikleri raporların doğru olmasından sorumludurlar. Düzenledikleri raporun doğru olmaması halinde, rapor kapsamı ile sınırlı olmak üzere,ziyaauğratılan vergilerden ve kesilecek cezalardan mükellefle birlikte müştereken vemüteselsilensorumlu olurlar.”

   

  Deha Eğitim Kurumları olarak Yeni Sınav Sistemine yönelik yayınlarımız ile bu alanda yine öncü olmanın gururunu yaşıyoruz.

   

  Konu serisi, normal kitap boyutunda olup, 12 ayrı kitaptan oluşmaktadır. Sınavda sorulan konuların kapsamının genişlemesi ve farklılaşmasına bağlı olarak, cep serileri kitaplarımız yerini normal boyutlarda ve daha kapsamlı kitaplara bırakmıştır. Yeni sınav sistemiyle birlikte sınava girecek olan adayların artık konuları daha fazla kavramaları zorunlu hale gelmiştir. Bu noktada adaylara daha kaliteli kaynaklar sunmak amacıyla, her bir konu kitabı yeni sınav sistemi göz önünde bulundurularak özenle hazırlanmıştır. Konu kitaplarında, anlaşılır ve akıcı bir dil kullanılmıştır.

   

  Her bir dersin ayrı bir öneme sahip olmasından dolayı konu kitapları özellikle ayrı ayrı kitaplar olarak hazırlanmıştır. Bu kitaplar ile konu açığınızı tamamıyla kapatmış ve önemli bir avantaj yakalamış olacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.