İktisat Giriş

25,00
20,83 KDV Dahil
%17indirimli
STOK KODU
:
9789755400426
KAZANCINIZ
:
4,17
STOK DURUMU
:
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ En geç 1 iş günü sonra seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
YURTİÇİ KARGO : 7 ₺

ARAS KARGO : 7 ₺


MNG KARGO : 7 ₺
Hemen paylaş!
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • EBAT: 19x27
  SAYFA SAYISI: 416
  Ekonomi ve işletme yönetimi alanlarında yazma, redaksiyon ve yayınlama konusunda engin deneyimi olan Stuart Wallrsquo;ın bu kitabın revizyonunda da büyük katkıları olmuştur.
  Önceki baskılarında olduğu gibi kitabın bu baskısında da öncelikli amacımız öğrencilere ekonominin temel kavramlarını, teorileri ve uygulamaları açık ve özlü biçimde aktarabilmektir. Dördüncü baskı birçok yeni konunun eklenmesiyle güncelleştirilmiştir. Kitapta yer alan yenilikleri şöyle sıralayabiliriz:
  bull; Bölümü bitirdiğinizde şunları öğrenmiş olacaksınız Her bölümün başında yer alan bu kısımda okuyucunun o bölümde öğreneceği temel konular belirtilmiştir.
  bull; Düşünme molası okuyucunun bölüm içinde tartışılan konular üzerinde düşünmesini amaçlamaktadır.
  bull; Örnekler okuyucunun öğrendiği konuları gerçek hayatla ilişkilendirmeyi amaçlamaktadır.
  bull; Örnek olaylar kısmında aktarılan güncel olay ve veriler ve sorulan sorular yardımıyla yine okuyucunun öğrendiği konularla gerçek hayat arasında ilişki kurması amaçlanmıştır.
  bull; Kilit noktalar Her bölümün sonunda yer alan bu kısımda amaç okuyucunun temel noktalar üzerinde odaklanmasını sağlamaktır.
  bull; Sorular okuyucunun bölümde anlatılanları ne kadar öğrenebildiğini kontrol etmeyi amaçlamaktadır. Kitabın sonunda bu soruların bir kısmına ilişkin cevaplar verilmiştir.
  bull; Anahtar terimler Her bölümün içinde ilk defa kullanılan ekonomik terimlerin kısa açıklamaları yer almaktadır.
  Kitabın içinde yer alan onsekiz bölüm, iki kısma ayrılmıştır; mikroekonomi ile ilgili bölümler (2-10) ve makroekonomi ile ilgili bölümler (11-18). Aslında bunun oldukça yapay bir ayrım olduğunu kabul ediyoruz. Kitap öncelikle ekonomiyi yeni öğrenmeye başlayan ve eğitimlerinin ilk yılında bu dersi alan öğrencilere yöneliktir. Ancak kitap daha ileri düzeydeki ekonomi ve işletme öğrencileri için de yararlı olabilir.
  Kitabın içinde bazı konular ekonomiye yeni başlayan ya da uzman olmayanların düzeyinin daha ilerisinde ele alınmıştır. Birkaç bölümün içinde yer alan bu konular, ilgili bölümlerde de belirtildiği gibi, gerekli olduğu takdirde atlanabilir. Anlayabileceğinizi düşünüyorsanız bu konuları da okumanız sizin için yararlı olacaktır.
  Son olarak bu kitabı yeni ekonomi öğrencileri için olabildiğince kullanımı kolay hale getirmek için çok çaba harcadığımızı belirtebiliriz. Dilerim siz de kitabı yararlı ve ilginç bulursunuz.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.