duyuru2.jpg (283 KB)

​İntibak Yayınları KPSS ALES DGS TYT Sözel-Sayısal Mantık Konu Anlatımı ve Çözümlü Soru Bankası

50,00 TL
27,78 TL KDV Dahil
%44indirimli
STOK KODU
:
9786058307094
KAZANCINIZ
:
22,22 TL
PARA PUAN
:
1388.89 PUAN
SAYFA SAYISI
:
448
KİTAP EBATI
:
19x27 cm.
KARGO ÜCRETİ
:
7 ₺
STOK DURUMU
:
Stok tükendi
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ En geç 1 iş günü sonra seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Hemen paylaş!
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • İntibak Yayınları KPSS ALES DGS TYT Sözel-Sayısal Mantık Konu Anlatımı ve Çözümlü Soru Bankası

  YAZAR: İntibak Yayınları Komisyon
  Sayfa Sayısı : 448
  ISBN : 9786058307094
  Ebat : 19x27

  Piyasadaki en kapsamlı mantık kitabının yeni baskısıyla karşınızdayız. 448 sayfalık kitabın ilk  220 sayfası sözel , sonraki 230 sayfası sayısal mantığa ayrılmıştır.
  Kitap özellikle TYT ile ilk defa karşılaşacak adaylar için ciddi bir önem arz etmekte. Bu göne kadar YGS de karşılaştıkları soru formlarının dışındaki yeni formlara buradan ulaşıp, pratik çözümlemeleri görebilecekler. Öğretmenlerinden alacakları yardımın görece az olacağı bu alanda adaylar kendi başlarına rahat ve güvenli bir anlatımla karşılaşacaklar.
  Yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Mantıksal ilişkilerde adaylar için en büyük zorluk hangi tip soru için nasıl bir tablo hazırlanacağıdır. İncelemelerimiz gösterdi ki piyasada var olan (ki her birinin ciddi emek sarf ederek hazırlandığından emin olduğumuz) kaynaklarda adayların bu derdine sistematik bir çözüm getirilememiş. Kitabımızla, çözüm tablosunun nasıl hazırlanacağını tereddüte yer bırakmayacak şekilde öğreneceğinizi iddia ediyoruz. Bu bağlamda kitap adaylar kadar bu dersi anlatan öğretmenler için de bulunmaz bir kaynaktır.Bu kitap, bir mantıksal ilişkinin yapısal analizini görebileceğiniz tek kaynak olma iddiasındadır.Bu kitap sizi ilkel matris tablolarından ve bu tablonun içerisini tik, artı, eksi ve çarpı işaretleriyle doldurmaktan kurtarma iddiasındaki tek kaynaktır. Piyasadaki herhangi bir kaynakta olup bu kitapta olmayan soru tipi olmadığı halde; bu kitapta olup piyasada hiçbir kaynakta bulamayacağınız orijinal onlarca mantıksal ilişki bulunmaktadır.Kitapta orijinal sorular yanında ve belki daha da önemli olarak ‘Çözüme Doğru’ adı altında adım adım; kriter belirleyerek tablo çizme, çıkarımların neye göre yapıldığını ve neyin nereden geldiğini görme fırsatı bulacaksınız. Bu kitap, olasılık durumlarını gösterirken. sizin için; nerede (/) kullanmanın yeteceğine, nerede ise ikinci ihtimale inmeniz gerektiğine karar vermeyi bir dert olmaktan çıkaracak ilk ve tek kitap…
  Bu kitabın ÖSYM nin hazırladığı tüm sınavlardaki Mantıksal Akıl Yürütmenin zorlu yollarında yürümeye hazırlanan herkes için bir kılavuz olmasını diliyoruz.
  Yeni Müfredata Uygundur.

  Basım Tarihi
  Baskı Sayısı
  Sayfa Sayısı 448
  Kitap Ebatı 19x27
  Cilt / Kağıt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.