İrem Yayınları PassageWork YDS Konu Anlatımlı Ön Hazırlık

90,00
54,00 KDV Dahil
%40indirimli
ISBN / BARKOD
:
9786054775477
YAYINEVİ
:
İrem Yayıncılık
KAZANCINIZ
:
36,00
SAYFA SAYISI
:
767
KİTAP EBATI
:
19x27 cm.
STOK DURUMU
:
Stok tükendi
KARGO VERİLİŞ SÜRESİ En geç 1 iş günü sonra seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
YURTİÇİ KARGO : Ücretsiz Kargo

ARAS KARGO : 7 ₺


MNG KARGO : 7 ₺
Hemen paylaş!
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

HIZLI TESLİMAT
4 YAYINEVİNDE
AYNI GÜN KARGO
50TL ve ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO
KAPIDA ÖDEME
KREDİ KARTI 12 TAKSİT
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • YDS PassageWork Konu Anlatımlı Ön Hazırlık İrem Yayınları
   
  Değerli YDS Adayları;
  Bildiğiniz üzere, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik, 04.01.2013 tarihli ve 28518 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak KPDS-ÜDS-KPSS İngilizce sınavları yerine YDS adı altında tek bir sınav yapılması planlanmıştır. Aynı bildiride sınavın çoktan seçmeli test sorularından oluşacağı da açıklanmıştır. Yapılan ilk sınav olan 7 Nisan YDS’de Okuduğunu Anlama becerisinin daha ön planda tutulduğu görülmektedir. Bu nedenle YDS hazırlık sürecinde altyapınızı kuvvetlendirme aşamasında da Okuduğunu anlama, kelime ve Çeviri çalışmalarına odaklanarak hızlı ve bilinçli bir şekilde çalışma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu tavsiyemiz doğrultusunda da sizlere Passagework YDS Ön Hazırlık Kitapları serimizi sunuyoruz.
  Sınav hazırlık sürecinde belirtmemiz gereken en önemli nokta YDS hazırlık süreci ile YDS Ön hazırlık sürecinin kesinlikle ayrı tutulması gerektiğidir. YDS’ye hazırlık için gerekli olan İngilizce Kelime, Okuma ve Dilbilgisi altyapısı olmadan doğrudan YDS hazırlık sürecine başlamak verimli olmamaktadır ve adayların cesaretini kırarak kendilerine olan güvenlerini kaybetmelerine sebep olmaktadır. Bu nedenle ilk yapılması gereken, YDS sorularını çözmeye ve YDS okuma parçalarını okumaya başlamadan önce giderilmesi gereken eksikliklerin üzerine odaklanmaktır. İşte bu noktada sizlere ODTÜ İngilizce Öğretmenliği bölümü danışmanlığında, TÜBİTAK destekli hazırlamış olduğumuz ve okuma parçaları aracılığıyla diğer dil becerilerini geliştirmeyi hedefleyen bilimsel onaylı “www.PassageWork.com” sitemizdeki içeriğimizi kitap serisi olarak sunmuş bulunmaktayız. Ayrıca bu programla entegre olarak derslerimizin Video anlatımlarının olduğu “www.UzaktanYDS.com” sitemizdeki içeriğe de bu kitaplarla sahip olabileceksiniz.
  PassageWork.com sitemizin İngilizce Sınavlara Ön Hazırlık kısmında sunulan ve UzaktanYDS.com sitemizde Video ders anlatımı şeklinde çeviri ve analizleri yapılan 180 okuma parçasından oluşan 6 Seviye, tüm içeriğiyle ve çalışma mantığıyla Passagework YDS Ön Hazırlık kitapları serimizde 6 kitap içeriği şeklinde derlenmiştir. İlk üç seviye tek kitapta, 4,5 ve 6. seviye içerikleri ise ayrı kitaplar halinde sunulmuştur.Bu okuma parçaları aynı zamanda ODTÜ Hazırlık Okulunda yıllardır ders kitabı olarak okutulan Reader At Work I kitabı derlenirken kullanılan okuma parçalarının detaylı analizlerinden oluşmaktadır. Passagework YDS Ön Hazırlık kitapları serimiz sistematik bir şekilde eğitim vermek amacıyla kolaydan zora doğru ilerleyerek yukarıda bahsedilen kelime, okuma ve dilbilgisi eksikliklerini gidermeyi, bu becerileri geliştirmeyi ve doğrudan YDS çalışmaları / soru çözümleri / okuma çalışmalarına geçildiğinde temel bilgiler eksik olursa yaşanacak sıkıntıların önüne geçmeyi ve adayı bu anlamda rahatlatmayı hedeflemektedir.
  Nihai hedefi YDS olan adayların çoğunun yaşadığı en önemli problem seviyelerini tespit edememek (www.englishexamcenter.com sitemizdeki Seviye Tespit Sınavından faydalanabilirsiniz) ve dolayısıyla nereden, nasıl çalışmaya başlayacaklarına karar verememektir. Bu tespiti yapabilmek adına aşağıdaki açıklamalara dikkat ediniz:
  Eğer sıfır seviyede iseniz ya da kısa süreli bir İngilizce geçmişine sahipseniz, diğer bir deyişle İngilizce Sınavlara hazırlanma konusunda altyapınız yeterli değilse, Genel İngilizce olarak Beginner: Başlangıç seviyesinde iseniz, YDS hazırlık sürecinde çok ciddi bir okuma ve kelime bilgisine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Bu noktada 6 Seviyeden oluşan www.PassageWork.com sistemi Ön Hazırlık bölümü ve UzaktanYDS.com sistemi veya bu uzaktan eğitim sitelerimizdeki içeriklerin aktarıldığı 6 kitaplık Passagework YDS Ön Hazırlık kitapları serimiz (İlk üç seviye tek kitapta, 4,5 ve 6. seviye içerikleri ise ayrı kitaplar halinde sunulduğunu tekrar hatırlatalım) ihtiyacınızı karşılayacak ve sizi hedeflediğiniz düzeye getirecektir. ESSENTIAL PAKET olarak adlandırdığımız 6 kitap içeriğinden oluşan bu Ön Hazırlık setini düzenli ve disiplinli bir çalışma ile bitirdiğinizde YDS çalışmalarına başlamadan önce kendinizi test ettiğinizde YDS’den 40-60 puan aralığında bir not alabildiğinizi göreceksiniz.
  YDS`ye hazırlık sürecinde sıfır seviyede değilim, biraz altyapım var, Genel İngilizce olarak pre-intermediate / intermediate: orta seviyede iseniz, YDS`ye girsem 30-40 arası bir not alabilirim ya da YDS`ye girdim ve 30+ aldım diyorsanız (YDS’deki hedefinize de bağlı olarak) ilk 3 seviyeyi kapsayan başlangıç paketimize gerek olmadan doğrudan uzaktan eğitim sistemlerimiz olan www.PassageWork.com ve www.UzaktanYDS.com sitelerimizdeki Ön Hazırlık bölümü Seviye 4-5-6 içeriklerine ya da bu sistemin aktarıldığı 6 kitap içeriğinden oluşan Passagework YDS Ön Hazırlık Kitapları serimizin son üç serisini oluşturan 4, 5, 6. kitaplara çalışmaya başlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.