45 %

Uzman Kariyer Yayınları 2017 DGS Stratejik Tamamı Çözümlü 10 Deneme Sınavı

 29,50  16,23

Stokta

Bu Kitap 9 Adet Satılmıştır
Açıklama

Uzman Kariyer Yayınları 2017 DGS Stratejik Tamamı Çözümlü 10 Deneme Sınavı

Önemli bir sınav öncesinde edineceğiniz “2016 Stratejik DGS Çözümlü 10 Deneme Seti” sizleri başarıya ulaştırmada rehberlik etmek için hazırlanmıştır.

Stratejik Çözümlü DGS Deneme Seti, sınavın yenilenen kapsamına uygun olarak 60 Sayısal – 60 Sözel Soru olmak üzere toplam 120 soruluk kitapçıklar halinde sunulmuştur.
Stratejik Çözümlü DGS Deneme Seti’nde, Sınavda sorulması muhtemel sorulara ilişkin, özel çözüm stratejileri ve soruların pratik-akılcı-kalıcı çözümleri gösterilmiştir. Çözümler mümkün olduğunca sade bir biçimde anlatılmıştır. Çözüm kitabı mutlaka incelenmeli ve pratik çözüm yolları öğrenilmelidir.
Farklı sorular ile konuyu pekiştirme, tam öğrenme açısından çok önemlidir. Bu önem göz önüne alınarak sınavda zaman kaygısı ve sıkıntısı çekmenizin önüne geçecektir. Size yol göstermek için hazırlanan bu set, kapsam genişliği, sınava uygunluğu ve kolay anlaşılırlığı ile sizin için vazgeçilmez bir kaynak olacaktır.

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

“Uzman Kariyer Yayınları 2017 DGS Stratejik Tamamı Çözümlü 10 Deneme Sınavı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo & Teslimat

Sürat Kargo ile 75 TL ve üzeri siparişlerde kargonuz bizden. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5 TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.