35 %

Yargı Yayınları YDS Akıllı Kelimeler LYS 5, TOEFL, Proficiency Sınavlarına Hazırlık

 27,00  17,55

Stokta

Açıklama

Kitabı Nasıl Kullanacaksınız.
YDS Ak llı Kelimeler her biri 12 kelimeden oluş­an toplamda 42 bölümden oluş­maktad r.
Her bir bölümde YDS, LYS-5, Toefl ve Proficiency sı navlar ı için çok önemli kelimeler sizlere aklı n zdan ç karamayacağı nı z ilginç ve eğlenceli hat ırlatmalarla, ipuçlar ı ve
resimlerle sunulmuş­tur.
Her bölüm sonras nda yoğun kelime çal ­ışmalar ve test soruları ile de öğrenmeyi pekiş­tirme ve kelimeyi farkl ı ş­ekillerde kullanma şansı yakalayacaks ını z.
Toplamda 1500 farklı alış ­t ırma ve 400 test sorusu ile öğrendiğiniz bir kelimeyi defalarca göreceksiniz.
İÇ NDEK LER
CHAPTER
REVISION 1
ACHIEVEMENT TEST 1
CHAPTER
REVISION 2
ACHIEVEMENT TEST 2
CHAPTER
REVISION 3
ACHIEVEMENT TEST 3
CHAPTER
REVISION 4
ACHIEVEMENT TEST 4
CHAPTER
REVISION 5
ACHIEVEMENT TEST 5
CHAPTER
REVISION 6
ACHIEVEMENT TEST 6
CHAPTER
REVISION 7
ACHIEVEMENT TEST 7
CHAPTER
REVISION 8
ACHIEVEMENT TEST 8
CEVAP ANAHTARLARI
ACHIEVEMENT TEST CEVAP ANAHTARLARI

Önsöz
“Bu kelimeleri asla aklınızdan çıkaramayacaksınız.”
YDS Akıllı Kelimeler – SMART WORDS kelime kitabı uzun ve yoğun bir çalışmanın ürünüdür ve bugüne dek gördüğünüz ve çalışma fırsatı bulduğunuz kitaplardan FARKLIDIR. YDS, LYS-5, TOEFL, IELTS ve üniversite hazırlık geçme sınavlarını da kapsayan tüm ulusal ve uluslararası sınavlara hazırlık için size ileri düzey kelimeler farklı ve eğlenceli bir yöntem, renkli tasarım, bol alıştırma ve test soruları ile sunulmuştur. Sınavlara hazırlık anlamında yaptığınız çalışmaları tekdüzelik ve sıkıcılıktan arındırmak ve kelime öğrenme sürecinde kalıcılığı sağlamak adına bir dizi akademik çalışmalar yapılmış ve bu çalışmalar doğrultusunda seçilen yöntem geliştirilerek YDS Akıllı Kelimeler – SMART WORDS kitabı ortaya çıkmıştır.
YDS Akıllı Kelimeler – SMART WORDS kelime kitabı her biri 12 kelimeden oluşan 42 bölümden oluşmaktadır. Bu bölümlerin her birinde yukarıda belirtilen sınavlarda en çok çıkan ve temel kabul ettiğimiz kelimeler size eğlenceli ve hatırlatıcı ifadelerle, örneklerle, alıştırmalar ve testlerle sunulmuştur. Herhangi bir bölümde öğrendiğiniz kelimeler kitap içerisinde defalarca tekrar geçmektedir ve kalıcılığı sağlamaktadır. Ayrıca her kelimenin farklı formları ve o kelime ile ilgili önemli kelimeler de Related bölümlerinde verilmektedir. Dolayısıyla bu kitapla sınava hazırlık sürecinde ihtiyacınız olan 2500 kelimeyi çok hızlı ve etkili bir şekilde öğrenme fırsatına sahip olacaksınız. Özellikle sınava hazırlık için yeterince zaman ayıramıyorsanız bu kitap size istediğinizi kesinlikle verecektir.
Yazarları biz olmakla birlikte bu kitap geçmişten gelen bir bilgi birikiminin ve yoğun bir ortak çabanın ürünüdür. Bu bağlamda, kitabı yazma aşamasında bizden desteğini ve anlayışını esirgemeyen başta sevgili Elvan BOZOĞLU olmak üzere Elife ALTINDAĞ ve Ayşe ABALAK’a, tüm öğrencilerimiz ve çalışma arkadaşlarımıza, ailelerimize ve dostlarımıza, bizi yetiştiren ve öğrettikleri ile her zaman yanımızda olan değerli hocalarımıza, basım aşamasında gösterdikleri sabır ve destek için Yargı Yayınevi ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

OĞUZHAN BOZOĞLU – EJDER GÜVEN

Yorumlar (0)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

“Yargı Yayınları YDS Akıllı Kelimeler LYS 5, TOEFL, Proficiency Sınavlarına Hazırlık” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo & Teslimat

Sürat Kargo ile 75 TL ve üzeri siparişlerde kargonuz bizden. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5 TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.