Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Sipariş / Kargo

  Kitapbudur.com’un Türkiye içi gönderilerinde teslimatçı firma PTT Kargo ve Aras Kargo’dur.

  Kitapbudur gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. Kitapbudur müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep edilmez. 
  Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi`yle tahmini 1-3 gündür.

  Kargo bedellerinin belirlenmesi

  Kargo bedelini belirleyen üç parametre vardır.
  • Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı. (Her bir ürünün veri tabanında kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak toplam ağırlık sipariş sürecinde otomatik olarak hesaplanmaktadır.) 
  • Paketinizin teslim edileceği yer. 
  • Türkiye içi gönderilerde teslimatçı firma PTT Kargo ve Aras Kargo’dur.

  Teslimattan kaynaklanan problemler 

  Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar Kitapbudur tarafından telafi edilir. (Yurtdışı Posta Servisi sigortasız gönderi yaptığı için bu teminat söz konusu değildir) 

  Zarar görmüş paket durumunda; 

  Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. 

  Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Kitapbudur’a bildirilmelidir. Kitapbudur en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır. 

  Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 90 850 532 6653 numaralı telefon ya da destek@kitapbudur.com eposta adresini kullanarak Kitapbudur online biriminden bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.