Pelikan Yayıncılık İngilizce Tıpdil Tamamı Çözümlü Soru Bankası

65,00 TL
39,00 TL KDV Dahil
%40indirimli
STOK KODU
:
9786059029025
KAZANCINIZ
:
26,00 TL
PARA PUAN
:
1950 PUAN
BASIM TARİHİ
:
2017
SAYFA SAYISI
:
596
KİTAP EBATI
:
19x27 cm.
KARGO ÜCRETİ
:
Ücretsiz Kargo
STOK DURUMU
:
Stok tükendi
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Hemen paylaş!
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Pelikan Yayıncılık İngilizce Tıpdil Tamamı Çözümlü Soru Bankası
   
  YAZARLAR: Gürcan Günay, Mustafa Demir
   
  Pelikan İngilizce Tıpdil Tamamı Çözümlü Soru Bankası
  14 adet TIPDİL Sınavı
  14 Sınavın tamamı açıklamalı çözümleri
  TIPDİL için şifre, teknik, taktik ve stratejiler
  Kısa, öz ve kolay anlaşılır gramer açıklamaları
  TIPDİL'de çıkması muhtemel kelime listeleri
  Paragrafa bütüncül yaklaşım
  Kelime dağarcığını geliştirici ek çalışmalar
  ÖNSÖZ
   
  İngilizce dil yeterlik sınavı, doktor adayları için son birkaç yıldır tam bir çıkmaz haline gelmiş ve genç mezun doktor adayları TUS öncesinde önemli bir engelle karşı karşıya kalarak, TUS rüyası bile göremez olmuşlardı. Yapılan değerlendirmeler sonucu, 2014 yılı Ağustos ayından itibaren TUS, DUS ve YDUS'a girecek adaylar için yeni bir yabancı dil sınavı planlanmıştır. Bu kitap, içerdiği tıp ve sağlık bilimleri içerikli sorular, açıklamalı soru çözümleri, ek gramer ve kelime bilgileri ile bu sınava hazırlanacak adaylar için özel olarak hazırlanmıştır.
   
  Bu kitap, TIP DİL SINAVI'na girecek adaylara yönelik olarak hazırlanmış ve bireysel çalışmaya son derece uygun yardımcı bir kaynaktır. Kitabın ilk bölümünde İngilizce'deki temel dilbilgisi kuralları, açıklamalar ve örnek cümlelerle birlikte özet tablolar halinde verilmiştir. Bu sayede, tüm temel dilbilgisi konularını olabilecek en az sayfada, ancak en kapsamlı ve anlaşılır biçimde çalışma imkanı bulacaksınız.Kitapta Tıp Dil sınavına hazırlanan adayların özellikle nelere dikkat etmeleri gerektiği, testlerden önce verilen taktik ve strateji bölümünde anlatılmıştır. Bu bölümde Tıp Dil sınavı ile ilgili genel bilgiler, bu tip sınavlardaki soru tipleri süreler adaylara sunulmakta ve her soru grubu için ayrıntılı açıklamalar ve taktikler örnek soru çözümleriyle birlikte verilmektedir. Adaylara soru çözmede kolaylık sağlayacak çözüm teknikleri, her soru grubu için “Test Teknikleri” olarak maddeler halinde sunulmaktadır.
   
  Geçmiş yıllarda sorulmuş sağlık bilimleri ile ilgili sorulardan derlenmiş toplam 14 tam sınav ile, bu sınavlardaki tüm soruların ayrıntılı açıklamalı çözümleri, sınava hazırlanacak adaylara gramer ve kelime alanlarında da ayrıca ekstra bilgi sunmaktadır. Böylece, adaylar hem yüzlerce soruyu çözerek soru çözme becerilerini pekiştirecekler, aynı zamanda eksik oldukları gramer ve kelime alanlarında da kendilerini geliştirme fırsatı bulacaklardır. Bu kitap, kapsamındaki sorulara ait açıklayıcı, öğretici, destekleyici, geliştirici ve pekiştirici sonsuz bilgi içerdiğinden, adaylar için eşsiz bir çalışma kitabı niteliğindedir.
   
  Hedeflediğiniz yolda başarıya ulaşmanız dileğiyle,
   
  Gürcan GÜNAY & Mustafa DEMİR

  Basım Tarihi 2017
  Baskı Sayısı
  Sayfa Sayısı 596
  Kitap Ebatı 19x27
  Cilt / Kağıt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.