​Pelikan Yayınları 2020 ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği 1001 Çözümlü Soru Bankası

78,50 TL
47,10 TL KDV Dahil
%40indirimli
STOK KODU
:
9789752428010
YAZAR
:
Soner Akdağ
KAZANCINIZ
:
31,40 TL
PARA PUAN
:
2355 PUAN
BASIM TARİHİ
:
2020
SAYFA SAYISI
:
348
KİTAP EBATI
:
19x27 cm.
KARGO ÜCRETİ
:
Ücretsiz Kargo
STOK DURUMU
:
Stok tükendi
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Hemen paylaş!
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Pelikan Yayınları 2020 ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği 1001 Çözümlü Soru Bankası

  YAZAR: Soner Akdağ

  SAYFA SAYISI: 348
  EBAT: 19×27

  Değerli Arkadaşlar,

  Birçok ülkede olduğu gibi bizim ülkemizde de KPSS gibi kimi sınavların insan hayatına yön verme ve onun seyrini değiştirebilme gibi şaşırtıcı bir gücü vardır. Zira birçok üniversite mezunu ancak bu sınav neticesinde iş sahibi olabilmekte ve ekonomik ihtiyaçlarını da yine ancak bu sayede karşılayabilmektedirler. Bu yüzden de her sene binlerce insan, sözü edilen sınava girmekte ve hayatının geriye kalanını belli bir standarda ulaştırabilmek gayesiyle yoğun bir gayret ortaya koymaktadır.

  Ne var ki bu ve benzeri sınavlardan beklenen puanların alınabilmesi salt zeka ve gayretle mümkün değildir. Hedefe ulaşabilmek için ayrıca doğru ve teknik kaynakların kullanılmasına da ihtiyaç vardır. İşte elinizdeki bu kitap da sizi hedefinize ulaştırabilmek amacıyla hazırlanmış bu doğru ve teknik çalışmalardan biridir. Ama bu çalışmayı diğerlerinden ayıran çok önemli iki özellik vardır:

  Bu çalışmada verilen her bir metin sorusu, öğrencilerin alana yönelik bilgilerini artıracak bir niteliğe sahiptir. Yani bu metin soruları, aynı zamanda konu anlatımı işlevi de görmektedir.
  Bizce kitabımızın en önemli farklılığı ve orijinal tarafı ise çözümlerin hemen hepsi için ÖSYM tarafından itibar edilen yazar ve kaynakların referans olarak kullanılmış olmasıdır.

  Yani çözümlerin neredeyse tamamı için güvenilir bir kaynağa dayanılmış ve bu kaynak, çözüm sonunda tam künyesiyle verilmiştir. Bu uygulama ile mevcut bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak ve hazırlık yapan öğrencilerin kafalarındaki soru işaretlerine son vermek hedeflenmiştir.

  Bu yorucu maratonda, siz değerli arkadaşlarımıza yoldaş olarak sunduğumuz bu eserin faydalı olmasını umuyor ve sizlere hayırlı başarılar diliyoruz.

  Soner AKDAĞ

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.